Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wielowsi

Strona internetowa parafii Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny w Wielowsi. Kościół został konsekrowany 11 listopada 1935 roku. Parafia Diecezji Gliwickiej.

OVERVIEW

This web site parafia-wielowies.pl presently has an average traffic classification of zero (the lower the higher page views). We have researched three pages inside the web page parafia-wielowies.pl and found zero websites associating themselves with parafia-wielowies.pl.

PARAFIA-WIELOWIES.PL RANKINGS

This web site parafia-wielowies.pl is seeing alternating levels of traffic throughout the the year.
Traffic for parafia-wielowies.pl

Traffic ranking (by month) for parafia-wielowies.pl

Traffic ranking by day of the week for parafia-wielowies.pl

WHAT DOES PARAFIA-WIELOWIES.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafia-wielowies.pl Mobile Screenshot of parafia-wielowies.pl Tablet Screenshot of parafia-wielowies.pl

PARAFIA-WIELOWIES.PL HOST

Our web crawlers caught that a single root page on parafia-wielowies.pl took one thousand one hundred and seventy-two milliseconds to load. We could not observe a SSL certificate, so our parsers consider parafia-wielowies.pl not secure.
77.55.9.46

I found that parafia-wielowies.pl is utilizing the Apache/2 os.

Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Wielowsi

DESCRIPTION

CONTENT

This web site has the following in the web site, "44-187 Wielowieś , ul." Our analyzers noticed that the web page also stated " Tel 32 233 60 76." The Website also said " MSZE ŚWIĘTE W NIEDZIELE I ŚWIĘTA. 1800, 730, 1030. MSZE ŚWIĘTE W DNI POWSZEDNIE. 1800 - w I piątki miesiąca." The website's header had parafia wielowieś as the most important optimized keyword. It is followed by parafia w Wielowsi, Parafia Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny, and diecezja gliwicka which isn't as highly ranked as parafia wielowieś. The next words parafia-wielowies.pl uses is ul Kościelna 5. 44-187 Wielowieś was included and might not be understood by web crawlers.

SIMILAR WEB PAGES

PARAFIA WIERZBNIK - O miejscowości i parafii

Patron na dzień 14 kwietnia. Patron na dzień 15 kwietnia. Katecheza nr 3 - Jezus Król w Katechizmie Kościoła Katolickiego. Katecheza nr 2 - Królowanie Jezusa według Quas primas. Katecheza nr 1 - Królowanie Boga w Biblii. W 1999 roku z 3 na 4 maja kościół dotknął prawdziwy dramat. W nocy wybuchł pożar, któr.

Parafia Św. Mikołaja w Wierzenicy

Słowo Boże nieustannie formujące kapłana Koziegłowy 25 września 2013 r. Kerygmat w życiu kapłana przeżywany i głoszony. Niedziela, 1 kwietnia 2018 r. Niedziela, 25 marca 2018 r. O Kościele i Wierzenickiej Ziemi. Czuwanie z Maryją Matką Wierzenicy. Odpust ku czci Maryi Królowej Polski i Matki Wierzenicy.

Parafia na Wrzecionie Strona internetowa rzymskokatolickiej parafii Niepokalanego Poczęcia NMP na Wrzecionie ul. Przy Agorze 9, 01-960 Warszawa

Ul Przy Agorze 9, 01-960 Warszawa. Tel 22 865 23 40. 67 8009 1033 0012 9860 2003 0001. W dniu 31 marca 2018. Wszystkim Parafianom i Gościom składamy najserdeczniejsze życzenia wielkanocne. Niech Zmartwychwstały Pan przynosi do Waszych domów radość i pokój. W dniu 9 kwietnia 2018.

Strona główna - Parafia Ząbki

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień. Projekt i realizacja w Góre. W dni powszednie od poniedziałku do soboty o godz. W pierwsze piątki miesiąca Msze Święte o godz. Funkcja mowy jest ograniczona do 200 znaków.

Parafia rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny wZagórzu

Serdecznie witamy na stronie internetowej parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Zagórzu. Znajdą tu Państwo zarówno informacje o historii parafii, kościoła i łaskami słynącego wizerunku Matki Bożej Zagórskiej, jak też najważniejsze sprawy dotyczące codziennego dnia naszej wspólnoty parafialnej, które zamieszczane będą w dziale Aktualności. Od 2007 roku świątynia nasza nosi zaszczytne miano Sanktuarium Matki Nowego Życia. Do Zagórza, pięknie położonego nad Osławą, .